Тъй като в блога обсъждаме не само спа изкушенията, но и нещата, които по принцип обезоръжават и най-леденото сърце, днес реших да ви запозная с украинските изкусителки Nikita: провокативни, секси, смели и пак секси.

Групата първоначално е основана от 3 девойки, но още преди да започнат сценичните им изяви, продуцентът Юрий Никитин решава, че едната от тях е излишна. Така Никита стартира с красавиците Даша и Юлия, а групата носи името на обръщението, което са използвали дивите към своя продуцент.

Към днешна дата дуетът е вече трио, след като Юрий открива и Анастасия. Посланията, които строят от всеки текст и видео клип на женската поп банда, са сексуална агресия и провокация. Звученето им е уникално за съвременния поп свят и бива често пъти категоризирано като самобитен микс между поп и електро.

Вижте сами:

You May Also Like

Защо да подарим книга за празниците?

Обикновено човек се чуди какво да подари на близки, обичани хора и…

Бихте ли посетили Света на динозаврите?

Дори да не сте гледали поредицата „Джурасик парк“, пак можете да гледате…

Как да се облечем за Меката на модата – Париж?

Париж наистина заслужава титлата „Мека на модата“. Хората там умеят да се…

Имате ли нужда от малко спа?

Всеки има нужда от малко спа процедури понякога. Колко и да се…